NOKIA 5G SUMMIT

Konference se bude konat 3. 10. 2024 na zámečku Větruše v Ústí nad Labem

Hero image
Image

NOKIA 5G SUMMIT


ve čtvrtek 3. října 2024 pořádáme NOKIA 5G SUMMIT, jedná se o jedinou akci v České republice zaměřenou na řešení, která využívají nejmodernější privátní 5G sítě, srdečně Vás na tuto konferenci zveme.

Tato konference je koncipována jednodenní konference s množstvím praktických ukázek a také VIP hostů, představitelů celosvětově působících společností.


Konferenci bude moderovat

Image

Konference proběhne 3. října 2024 od 9 do 16 hodin

na zámečku Větruše, Fibichova 392/25, 400 01 Ústí nad Labem-centrum

Zajímají Vás nejaktuálnější praktické informace z oblasti 5G technologií a řešení postavená na využití privátních 5G sítích? Zažijete prezentace nejmodernějších řešení využívajících přednosti 5G sítí včetně praktických ukázek na výstavních plochách. Uvidíte ukázku videopřenosů, robotů, dronů a dalších zařízení pracujících spolehlivě na privátní 5G síti v krásném prostředí zámečku…


REGISTRACE NOKIA 5G SUMMIT

Image

PROGRAM KONFERENCE:

 


S ohledem na to, že vystoupení velké části technologických firem je závislé na schvalovacích procesech a rozhodování ze strany jejich zahraničních managementů, jsou možné změny v programu vyhrazeny až do 20. září 2024.

Image

CO VÁS ČEKÁ?

Konference přináší kombinaci zajímavých praktických a technologických informací, prezentací, prostor pro zajímavé nápady a náměty přesahující obory. Součástí prezentace budou výstavní plochy, kde budu možné spatřit praktické ukázky a získat podrobnější informace o jednotlivých řešeních.

VIP režim vstupenky zahrnuje vstup zdarma.

Bez promo kódu použitého při registraci je vstup na NOKIA 5G SUMMIT zpoplatněn částkou 5 000 Kč.  Pokud se nám podařilo vzbudit Váš zájem, prosíme, zaregistrujte se co nejdříve, počet míst na konferenci je omezený.

Po přijetí Vaší registrace Vám bude zaslán e-mailem QR kód, který slouží jako vstupenka na konferenci.

Hezký den Vám přeje a na setkání na akci se těší

Společnost COM PLUS

NOKIA 5G SUMMIT 3. 10. 2024

Image

NOKIA 5G SUMMIT - zámeček Větruše

Vaše IT vyřešíme, neváhejte nás kontaktovat

Domluvte si s námi konzultaci pro vaše ICT projekty.

Jméno a příjmení: *

Společnost: *

E-mail: *

Zpráva: